DroneTech World Meeting 2022

DroneTech Wolrd Meeting 2022, to kolejna edycja wydarzenia, która od 2016 roku gromadzi w Toruniu użytkowników i fascynatów technologii dronowych. Tradycyjnie ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zaprasza na giełdę kooperacyjną w ramach DroneTech World Meeting 2022. IoT North Poland Hub jest partnerem wydarzenia.

DroneTech World Meeting 2022 odbędzie się w dniach 3 – 4 listopada 2022 r. Po raz kolejny miejscem spotkań i rozmów poświęconych bezzałogowcom i wszystkiemu, co z nimi związane będzie Hotel Copernicus Toruń. Tym razem na terenie hotelu odbędą się także wyścigi dronów, które zawsze były jednym z kluczowych elementów wydarzenia.

Giełda kooperacyjna na DroneTech World Meeting

Giełda Kooperacyjna to dwustronne, wcześniej aranżowane spotkania przedstawicieli firm, instytucji, ośrodków badawczych itp.

Tegoroczna giełda będzie realizowana w formule hybrydowej. Oznacza, to że pierwszego dnia spotkania odbywać się będą stacjonarnie (3 listopada br.), a następnie 4 listopada on-line.

Korzyści płynące z udziału w giełdzie, to po pierwsze możliwość nawiązania nowych kontaktów i pozyskania partnerów. Po drugie, spotkania B2B umożliwiają bezpośrednie zapoznanie się z oczekiwaniami potencjalnych klientów.

Szczegółowe informacje na temat rejestracji i zasad uczestnictwa znajdują się na stronie Giełda kooperacyjna na DroneTech World Meeting 2022.

Konferencja

Celem DroneTech World Meeting jest także poszerzanie wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, ich wpływu na życie i biznes, a także inicjowanie budowania relacji pomiędzy uczestnikami by wspierać nawiązywanie współpracy zmierzającej do tworzenia nowych rozwiązań technologicznych – w myśl idei ,,technologia w służbie człowiekowi”.

Tym samym również w ramach tegorocznej edycji organizatorzy przygotowują bogaty program prelekcji i paneli dyskusyjnych. Wśród kluczowych tematów konferencji znajdują się:

  1. Technologie autonomiczne na rzecz bezpieczeństwa publicznego.
  2. Budowa, eksploatacja i diagnostyka pojazdów naziemnych i robotów pływających.
  3. Koncepcja U-Space, wyzwania, ograniczenia, postępy i dobre wzorce ze świata.
  4. Zarządzanie bezpieczeństwem lotów, analiza i ocena ryzyka.
  5. Polityczne, ekonomiczne i prawne aspekty rozwoju sektora maszyn autonomicznych.
  6. Współpraca nauki i biznesu – komercjalizacja prac badawczo-rozwojowych.

Szczegóły i program wydarzenia

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej DronTech-Poland.com. Zapraszamy także do zapoznania się z relacją z poprzedniej edycji imprezy DroneTech World Meeting 2021

Inne w tej kategorii

Local Robots Day, 20 kwietnia 2023
Local Robots Day, 20 kwietnia 2023

Bydgoski Klaster Przemysłowy Dolina Narzędziowa i Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają w dniu 20 kwietnia na kolejną edycję Local Robots Day. Local Robots Day, to kolejne wydarzenie promujące robotyzację procesów produkcyjnych organizowane w ramach...

1,3 mld euro z Programu Cyfrowa Europa na transformację i bezpieczeństwo w latach 2023-2024
1,3 mld euro z Programu Cyfrowa Europa na transformację i bezpieczeństwo w latach 2023-2024

Europa Cyfrowa to pierwszy program, którego celem jest jest zbliżanie cyfrowych technologii do społeczeństwa i biznesu. Dzięki całkowitemu budżetowi w wysokości 7 mld euro w latach 2021-2027 zapewni przyspieszenie transformacji cyfrowej w wymiarze społecznym i...

B-Resilient – zrównoważony rozwój i cyfryzacja w sektorze rolno-spożywczym
B-Resilient – zrównoważony rozwój i cyfryzacja w sektorze rolno-spożywczym

Projekt B-Resilient odblokuje rozwój innowacyjnych łańcuchów wartości rolno-spożywczych pochodzenia biologicznego. W ramach B-Resilient zaplanowano pakiet działań wspierających MŚP z sektora przetwórstwa żywności w zakresie zwiększenia odporności. Ma to nastąpić dzięki optymalnemu wykorzystaniu biomasy i odpowiednim...

AI – najlepsze praktyki i możliwości finansowania
AI – najlepsze praktyki i możliwości finansowania

W imieniu Acctio Catalonia Trade and Investment mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w sesji Best Practices in AI & Funding Opportunities, która umożliwi przegląd międzynarodowuych najlepszych rozwiązań w zakresie AI, które zostały już wdrożone...