DroneTech World Meeting 2022

DroneTech Wolrd Meeting 2022, to kolejna edycja wydarzenia, która od 2016 roku gromadzi w Toruniu użytkowników i fascynatów technologii dronowych. Tradycyjnie ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zaprasza na giełdę kooperacyjną w ramach DroneTech World Meeting 2022. IoT North Poland Hub jest partnerem wydarzenia.

DroneTech World Meeting 2022 odbędzie się w dniach 3 – 4 listopada 2022 r. Po raz kolejny miejscem spotkań i rozmów poświęconych bezzałogowcom i wszystkiemu, co z nimi związane będzie Hotel Copernicus Toruń. Tym razem na terenie hotelu odbędą się także wyścigi dronów, które zawsze były jednym z kluczowych elementów wydarzenia.

Giełda kooperacyjna na DroneTech World Meeting

Giełda Kooperacyjna to dwustronne, wcześniej aranżowane spotkania przedstawicieli firm, instytucji, ośrodków badawczych itp.

Tegoroczna giełda będzie realizowana w formule hybrydowej. Oznacza, to że pierwszego dnia spotkania odbywać się będą stacjonarnie (3 listopada br.), a następnie 4 listopada on-line.

Korzyści płynące z udziału w giełdzie, to po pierwsze możliwość nawiązania nowych kontaktów i pozyskania partnerów. Po drugie, spotkania B2B umożliwiają bezpośrednie zapoznanie się z oczekiwaniami potencjalnych klientów.

Szczegółowe informacje na temat rejestracji i zasad uczestnictwa znajdują się na stronie Giełda kooperacyjna na DroneTech World Meeting 2022.

Konferencja

Celem DroneTech World Meeting jest także poszerzanie wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, ich wpływu na życie i biznes, a także inicjowanie budowania relacji pomiędzy uczestnikami by wspierać nawiązywanie współpracy zmierzającej do tworzenia nowych rozwiązań technologicznych – w myśl idei ,,technologia w służbie człowiekowi”.

Tym samym również w ramach tegorocznej edycji organizatorzy przygotowują bogaty program prelekcji i paneli dyskusyjnych. Wśród kluczowych tematów konferencji znajdują się:

  1. Technologie autonomiczne na rzecz bezpieczeństwa publicznego.
  2. Budowa, eksploatacja i diagnostyka pojazdów naziemnych i robotów pływających.
  3. Koncepcja U-Space, wyzwania, ograniczenia, postępy i dobre wzorce ze świata.
  4. Zarządzanie bezpieczeństwem lotów, analiza i ocena ryzyka.
  5. Polityczne, ekonomiczne i prawne aspekty rozwoju sektora maszyn autonomicznych.
  6. Współpraca nauki i biznesu – komercjalizacja prac badawczo-rozwojowych.

Szczegóły i program wydarzenia

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej DronTech-Poland.com. Zapraszamy także do zapoznania się z relacją z poprzedniej edycji imprezy DroneTech World Meeting 2021

Inne w tej kategorii

Regionalne Forum Innowacji – 7 listopada 2023r. Regionalne Forum Innowacji – 7 listopada 2023r.
Regionalne Forum Innowacji – 7 listopada 2023r.

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. we współpracy z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego ma zaszczyt zaprosić do udziału w Regionalnym Forum Innowacji (RFI) w ramach Forum Innowacji, Nauki, Biznesu i Samorządu 2023. Wydarzenie jest organizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Małych i...

VobaTech Conference 2023 VobaTech Conference 2023
VobaTech Conference 2023

Zapraszamy na konferencję VobaTech Conference 2023, której organizatorem jest Partner IoT North Poland Hub – VOBACOM Sp. z o.o. Zanurz się w przyszłość technologii… Zanurz się w przyszłość technologii rozszerzonej rzeczywistości i sztucznej inteligencji podczas VobaTech...

Konferencja „Cyfrowa przyszłość sektora ochrony zdrowia”, 18 X 2023, CKK Jordanki w Toruniu
Konferencja „Cyfrowa przyszłość sektora ochrony zdrowia”, 18 X 2023, CKK Jordanki w Toruniu

Zapraszamy na konferencję „Cyfrowa przyszłość sektora ochrony zdrowia” podsumowującą projekt „Budowa kujawsko-pomorskiego systemu udostępniania elektronicznej dokumentacji medycznej – I Etap”. Organizatorem konferencji jest Wydział Realizacji E-projektów Departamentu Realizacji Projektów Unijnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W...

Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2023 – XV edycja konkursu!
Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2023 – XV edycja konkursu!

Zapraszamy do udział w XV edycji konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw, którego celem jest wyłonienie oraz promowanie innowacyjnych rozwiązań przedsiębiorców i naukowców z województwa kujawsko-pomorskiego. Jeśli masz innowacyjny pomysł lub prowadzisz firmę, która wdraża...