3 listopada

10:00

Giełda kooperacyjna na DroneTech World Meeting 2022

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zaprasza na giełdę kooperacyjną w ramach DroneTech World Meeting 2022. Wydarzenie w formule hybrydowej odbędzie się w dniach 03-04.11.2022 w Hotelu Copernicus Toruń. Do udziału zaproszeni są przedstawiciele branży lotniczej, pojazdów bezzałogowych i wszystkich potencjalnych odbiorców tych rozwiązań tj. JST, policji, straży pożarnej, służb ratowniczych, nowoczesnego rolnictwa, gospodarki leśnej, farm wiatrowych i fotowoltaicznych itp.

Giełda kooperacyjna na DroneTech World Meeting 2022 pierwszego dnia, tj. 3 listopada spotkania odbywać się będą stacjonarnie , a drugiego dnia (4 listopada br.) on-line .

Czym jest giełda kooperacyjna na DroneTech World Meeting 2022?

Giełdy kooperacyjna na Drone Tech World Meeting 2022 oferuje możliwość odbycia dwustronnych spotkań przedstawicieli, np. firm, instytucji, czy ośrodków badawczych organizowane w celu pozyskanie nowych partnerów. Zwykle towarzyszą targom branżowym i konferencjom. Od niedawna organizowane są głównie w formule hybrydowej, bądź tylko online.

Jak wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej?

Po pierwsze należy zarejestrować się na dedykowanej giełdzie kooperacyjnej na DroneTech World Meeting 2022 stronie platformy B2Match.

Link do rejestracji : B2B na DroneTech World Meeting B2Match Platform

Po drugie konieczne jest wskazanie formy uczestnictwa, tj. on-site, czy online. UWAGA! Uczestnicy, którzy wybiorą udział w formie stacjonarnej, mogą wziąć udział zarówno w spotkaniach stacjonarnych , jak i online. Wszyscy, którzy wybiorą udział online, będą mogli uczestniczyć wyłącznie w spotkaniach zdalnych dnia 4 listopada br.

Następnie należy zamieścić konkretną ofertę, tj. opis produktu, usługi, projektu badawczego itp. Opis taki zamieszcza się na platformie B2Match w sekcji „Opportunities” (potem jest on widoczny w zakładce „Martketplace”. Konto zostanie aktywowane pod warunkiem wypełnienia przynajmniej jednego pola w sekcji „Opportunities”.

Wybór partnerów do spotkań

W dniach 1 – 31 października każda zarejestrowana osoba z aktywnym profilem, dokonuje wyboru partnerów w celu zaplanowania spotkań. Jak już wskazano powyżej odbędą się one w formule hybrydowej w dniach 3-4 listopada zgodnie z programem wydarzenia.

Kilka dni przed rozpoczęciem giełdy uczestnicy otrzymają osobisty harmonogram spotkań, który będzie też widoczny na utworzonym przez nich koncie. Spotkania stacjonarne odbędą się na terenie Hotelu Copernicus Toruń, pierwszego dnia wydarzenia (3.11). Dostęp do spotkań online (4.11) umożliwi kliknięcie w link ujęty w harmonogramie (rozmówcom automatycznie otwiera się okno transmisji spotkania).

Giełda ma charakter międzynarodowy, tym samym proces rejestracji odbywa się w języku angielskim.

Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?

Przede wszystkim giełda kooperacyjna stwarza okazję do nawiązania międzynarodowych kontaktów, zdobycie nowej wiedzy i wymianę doświadczeń. Hybrydowa formuła skutkuje łatwym dostępem do spotkań niezależnie od miejsca zlokalizowania Partnera.

Giełda jest wydarzeniem bezpłatnym.

Dodatkowych informacji udzielają:
Karolina Gzubicka,  tel.: +48 56 699 54 81, e-mail: karolina.gzubicka@tarr.org.pl
Michał Gotowt, tel.: +48 56 699 54 82, e-mail: michal.gotowt@tarr.org.pl

Na koniec zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat poprzedniej edycji DroneTech World Meeting 2021

kolejne wydarzenia

Innowacyjne rozwiązania w edukacji Innowacyjne rozwiązania w edukacji
Innowacyjne rozwiązania w edukacji