HuB Innowacji Cyfrowych

IoT North Poland HuB pomaga przedsiębiorstwom podnieść konkurencyjność rynkową poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań z obszaru szeroko pojętych technologii cyfrowych.

HuB działa jako tzw. one-stop-shop. Oferuje kompleksowy dostęp do najnowszej wiedzy, doświadczenia i technologii, umożliwiających przetestowanie i implementację innowacji cyfrowych odpowiednich dla produktów i procesów. Wspiera przedsiębiorców w dostępie do finansowania przedsięwzięć z zakresu transformacji cyfrowej, a także ułatwia kontakty pomiędzy dostawcami innowacyjnych rozwiązań i ich użytkownikami w całym łańcuchu wartości (matchmaking).

HuB to regionalny punkt kontaktowy, który swoją działanością wzmacnia regionalny ekosystem innowacji. Działa w oparciu o regionalną współpracę wielu partnerów (tj: instytucje badawcze, startupy, MŚP, duże przedsiębiorstwa, uniwersytety, stowarzyszenia branżowe, izby handlowe, inkubatory / akceleratory, inwestorzy).

Usługi:

  • poszerzanie świadomości w obszarze technologii cyfrowych,
  • poszukiwanie innowacji (scouting),
  • ocena dojrzałości cyfrowej przedsiębiorstw,
  • budowanie wizji i strategii przedsiębiorstw,
  • spotkania B2B (matchmaking/brokering),
  • dostęp do specjalistycznej infrastruktury,
  • mentoring,
  • szkolenia/warsztaty.

Kogo szukamy?

Przedsiębiorstwa produkcyjne

Poszukujemy przede wszystkim przedsiębiorstw produkcyjnych, w szczególności z branż: spożywczej/rolniczej, medycznej, narzędziowej/przetwórstwa tworzyw i metali. Pomożemy Ci wypracować rozwiązania, które podniosą Twoją konkurencyjność i umocnią pozycję Twojej firmy na rynku!

Innowatorzy

Pracujesz nad ciekawym rozwiązaniem z obszaru Internetu Rzeczy, które można wdrożyć w firmach? Zgłoś się do nas! Pomożemy znaleźć partnerów i klientów do współpracy!

Instytucje otoczenia biznesu

Uważasz, że Twoja firma/instytucja/organizacja/fundusz będzie mogła efektywnie wspierać działania naszego HuBa i jego członków? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy!

Projekt współfinansowany ze źródeł Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Interreg Region Morza Bałtyckiego