VobaTech Conference 2023

Zapraszamy na konferencję VobaTech Conference 2023, której organizatorem jest Partner IoT North Poland Hub – VOBACOM Sp. z o.o.

Zanurz się w przyszłość technologii…

Zanurz się w przyszłość technologii rozszerzonej rzeczywistości i sztucznej inteligencji podczas VobaTech Conference 2023!

Masz ochotę na podróż do świata rozszerzonej rzeczywistości (AR) i sztucznej inteligencji (AI), gdzie nauka i innowacje łączą się w niezwykłych przedsięwzięciach?
Jeśli tak, to nie możesz przegapić najważniejszego wydarzenia branży nowych technologii, czyli – VobaTech Conference 2023!

Cel wydarzenia
 1. Przybliżenie uczestników do najnowszych osiągnięć w dziedzinie rozszerzonej rzeczywistości.
 2. Zaprezentowanie wyników badań, które zostały zrealizowane w ramach projektu pn.: Opracowanie nowatorskiego ekosystemu szkoleniowego wykorzystującego technologię mieszanej rzeczywistości (MR).
 3. Stworzenie okazji, by na żywo zobaczyć i doświadczyć potencjału tej technologii.
Ideą konferencji jest
 • Promocja wyników badań AR+: 
  Zespół badaczy i naukowców z Vobacom podzieli się swoimi badaniami i odkryciami dotyczącymi rozszerzonej rzeczywistości. Dowiemy się m.in. jak AR zmienia nasz sposób pracy, nauki i rozrywki.
 • Promocja produktu AR+: 
  Produkt AR+ zostanie zaprezentowany przez zespół Vobacom, co pozwoli uczestnikom na osobiste doświadczenie i zrozumienie potencjału tej technologii.
 • Inauguracja otwarcia Centrum Badawczo-Rozwojowego: 
  Ważnym momentem podczas Konferencji będzie również oficjalne otwarcie Centrum Badawczo-Rozwojowego PILAR. Dowiemy się, czym się będzie zajmowało Centrum oraz jakie korzyści przyniesie dla rozwoju branży AR.

Kiedy i gdzie?

 • 18 października 2023 roku w godzinach 9:00 – 16:30
 • Centrum Badawczo-Rozwojowe PILAR w Toruniu, ul. Włocławska 169 C.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Wydarzenie ma charakter bezpłatny. Liczba miejsca dla uczestników w formule stacjonarnej jest ograniczona.

Inne w tej kategorii

Regionalne Forum Innowacji – 7 listopada 2023r. Regionalne Forum Innowacji – 7 listopada 2023r.
Regionalne Forum Innowacji – 7 listopada 2023r.

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. we współpracy z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego ma zaszczyt zaprosić do udziału w Regionalnym Forum Innowacji (RFI) w ramach Forum Innowacji, Nauki, Biznesu i Samorządu 2023. Wydarzenie jest organizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Małych i...

VobaTech Conference 2023 VobaTech Conference 2023
VobaTech Conference 2023

Zapraszamy na konferencję VobaTech Conference 2023, której organizatorem jest Partner IoT North Poland Hub – VOBACOM Sp. z o.o. Zanurz się w przyszłość technologii… Zanurz się w przyszłość technologii rozszerzonej rzeczywistości i sztucznej inteligencji podczas VobaTech...

Konferencja „Cyfrowa przyszłość sektora ochrony zdrowia”, 18 X 2023, CKK Jordanki w Toruniu
Konferencja „Cyfrowa przyszłość sektora ochrony zdrowia”, 18 X 2023, CKK Jordanki w Toruniu

Zapraszamy na konferencję „Cyfrowa przyszłość sektora ochrony zdrowia” podsumowującą projekt „Budowa kujawsko-pomorskiego systemu udostępniania elektronicznej dokumentacji medycznej – I Etap”. Organizatorem konferencji jest Wydział Realizacji E-projektów Departamentu Realizacji Projektów Unijnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W...

Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2023 – XV edycja konkursu!
Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2023 – XV edycja konkursu!

Zapraszamy do udział w XV edycji konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw, którego celem jest wyłonienie oraz promowanie innowacyjnych rozwiązań przedsiębiorców i naukowców z województwa kujawsko-pomorskiego. Jeśli masz innowacyjny pomysł lub prowadzisz firmę, która wdraża...