Usługi

IoT North Poland HuB świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców zainteresowanych digitalizacją swojej działalności. Nieustannie pracujemy nad zestawem inicjatyw, które realizujemy przy współpracy z partnerami huba.

Organizujemy wydarzenia gospodarcze (konferencje, szkolenia, spotkania informacyjne) o tematyce przemysłu 4.0, a także podejmujemy się przygotowania warsztatów dla startupów, podczas których tworzone są nowe produkty i modele biznesowe (Startup Weekend, Hackatons). Świadczymy usługi doradcze w zakresie przygotowywania i wdrażania procesów digitalizujących działalność przedsiębiorstw. Organizujemy misje gospodarcze i wyjazdy na targi technologiczne na całym świecie. Integrujemy właścicieli i prezesów przedsiębiorstw produkcyjnych z twórcami rowiazań automatyzujących pracę w firmach. Wyszukujemy i aplikujemy o finansowanie na działalność cyfryzującą procesy produkcyjne i organizacyjne w firmach.

Jeśli uważasz, że nasze działania mogą przyczynić się do rozwoju Twojej firmy skontaktuj się z nami przez formularz:

Dane kontaktowe

Jak możemy pomóc?

Powyższa zgoda jest udzielana dobrowolnie i nie jest warunkiem zawarcia umowy, a służy jedynie ułatwieniu przedstawiania Zgłaszającemu informacji handlowych o ofercie TARR S.A. Zgłaszający może w każdej chwili wycofać powyższą zgodę.

OŚWIADCZENIA

Projekt współfinansowany ze źródeł Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Interreg Region Morza Bałtyckiego