Industry 4.0 Meeting Point już 3 czerwca w nowej formie

Industry 4.0 Meeting Point to okazja by porozmawiać z ekspertami oraz praktykami z najbardziej doświadczonych firm przemysłowych i technologicznych

Wydarzenie rozpocznie się 3 czerwca o godz. 9.00. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji prawie 20 slotów, które trwają po 30 minut. W tym czasie mogą umawiać się na prywatne spotkania z ekspertami i praktykami m.in. z firm ASTOR (automatyzacja produkcji, robotyzacja), T-Mobile (łączność w sieci 5G, campus network), Instytut Kościuszki (cyberbezpieczeństwo) czy BIM Klaster (modelowanie informacji o budynku), a także brać udział w panelach tematycznych i posłuchać o praktycznych case studies i historii wdrożeń nowych technologii w fabrykach.

Nowa formuła spotkania online dla przemysłu

Spotkania 1 na 1 oraz realny networking zostały przeniesione do sieci – uczestnicy sami decydują jak będzie wyglądała ich agenda. Podczas spotkań będą mogli porozmawiać z ekspertami i praktykami, inspirować się dobrymi praktykami, co pomoże im w rozwoju swoich koncepcji technologicznych.

Industry 4.0 Meeting Point to:

  • Tematyka Przemysłu 4.0: automatyzacja i robotyzacja, campus network, analiza danych i symulacje, sztuczna inteligencja, wirtualna i rozszerzona rzeczywistość, cybersecurity, technologia BIM i in.
  • Spotkania 1:1 z najlepszymi ekspertami w Polsce.
  • Możliwość konsultacji podczas prywatnych sesji.
  • Do 20 inspirujących spotkań w jednym miejscu – bez wymieniania maili, generowania linków do spotkań czy przeskakiwania między konferencjami
  • Scena Deep Dive, na której firmy, takie jak ASTOR i hubraum (T-mobile), Instytut Kościuszki oraz BIM Klaster podzielą się realnym doświadczeniem we wdrażaniu technologii Przemysłu 4.0.
  • Scena Inspire, gdzie od 9.30 do 13.00 kilkadziesiąt startupów zaprezentuje swoją ofertę.

Więcej informacji na stronie: www.meetingpoint.hub4industry.pl

Jak to działa?

1. ZAŁÓŻ KONTO NA STRONIE EVENTBRITE

Po zarejestrowaniu się na wydarzenie, otrzymasz od organizatorów link do aplikacji. Załóż tam swoje konto i uzupełnij informacje na swój temat.

2. UMAWIAJ SIĘ NA SPOTKANIA 1:1

Z listy uczestników wybierz osoby, z którymi chcesz porozmawiać. Pomogą Ci w tym informacje na profilu uczestników np. nazwa firmy czy cel uczestnictwa.

3. STWÓRZ SWÓJ PLAN SPOTKAŃ

Wysyłaj i akceptuj zaproszenia, które są dla Ciebie interesujące. Masz do dyspozycji 15 terminów po 30 minut. Na dzień przed wydarzeniem ostatecznie ułóż swój plan dnia.

4. W DNIU WYDARZENIA

Rozmawiaj z ekspertami i uczestnikami z innych firm, obecnych na wydarzeniu. Wszystkie spotkania odbywają się od 9.30 do 17.00 w naszej aplikacji i są całkowicie prywatne.

5. DODATKOWY CONTENT

Od 9.30 do 13.00 będziesz mógł również posłuchać praktycznych case studies i historii wdrożeń nowych technologii w fabrykach.

6. SPRAWDŹ, CO SŁYCHAĆ NA Impact re:action

O 13.00 kończą się sesje na scenach i rozpoczyna się Impact. Wszystkie spotkania prywatne mogą odbywać się niezależnie do końca trwania wydarzenia.

Rejestracja na wydarzenie

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, rejestracja jest dwuetapowa.
Wypełnienie formularza rejestracji na Eventbrite nie gwarantuje udziału w wydarzeniu.

Źródło: https://www.eventbrite.co.uk/e/industry-40-meeting-point-registration-105240601472

Inne w tej kategorii

Local Robots Day, 20 kwietnia 2023
Local Robots Day, 20 kwietnia 2023

Bydgoski Klaster Przemysłowy Dolina Narzędziowa i Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają w dniu 20 kwietnia na kolejną edycję Local Robots Day. Local Robots Day, to kolejne wydarzenie promujące robotyzację procesów produkcyjnych organizowane w ramach...

1,3 mld euro z Programu Cyfrowa Europa na transformację i bezpieczeństwo w latach 2023-2024
1,3 mld euro z Programu Cyfrowa Europa na transformację i bezpieczeństwo w latach 2023-2024

Europa Cyfrowa to pierwszy program, którego celem jest jest zbliżanie cyfrowych technologii do społeczeństwa i biznesu. Dzięki całkowitemu budżetowi w wysokości 7 mld euro w latach 2021-2027 zapewni przyspieszenie transformacji cyfrowej w wymiarze społecznym i...

B-Resilient – zrównoważony rozwój i cyfryzacja w sektorze rolno-spożywczym
B-Resilient – zrównoważony rozwój i cyfryzacja w sektorze rolno-spożywczym

Projekt B-Resilient odblokuje rozwój innowacyjnych łańcuchów wartości rolno-spożywczych pochodzenia biologicznego. W ramach B-Resilient zaplanowano pakiet działań wspierających MŚP z sektora przetwórstwa żywności w zakresie zwiększenia odporności. Ma to nastąpić dzięki optymalnemu wykorzystaniu biomasy i odpowiednim...

AI – najlepsze praktyki i możliwości finansowania
AI – najlepsze praktyki i możliwości finansowania

W imieniu Acctio Catalonia Trade and Investment mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w sesji Best Practices in AI & Funding Opportunities, która umożliwi przegląd międzynarodowuych najlepszych rozwiązań w zakresie AI, które zostały już wdrożone...