Giełda kooperacyjna w ramach Blu Game Show 2023, 29.09 i 2-3.10.2023

IoT North Poland Hub oraz Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają na giełdę kooperacyjną w ramach Blu Game Show Poland 2023.

Blu Game Show Poland 2023

Zbliża się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń e-sportowych tego roku! W dniach 29-30 września, Bydgoszcz stanie się centrum e-sportu i technologii. Prawdziwe gamingowe widowisko odbędzie się na Hali Sportowo-Widowiskowej Immobile Łuczniczka. Trzecia edycja Blu Game Show Poland jest organizowana przez BluSpace, operatorem wydarzenia jest BluStreamTV Sp. z o.o.

Blu Game Show Poland 2023 to także imponujące expo i liczne strefy tematyczne. Bydgoską Łuczniczkę wypełnią stoiska wystawców z branży IT i nowoczesnych technologii.

Podczas Blu Game Show Poland 2023 pojawi się także Biznes Zone – przestrzeń do networkingu i rozmów biznesowych. W części merytorycznej, dla głodnych wiedzy odbędą się panele dyskusyjne z ekspertami wybranych branż.

Giełda kooperacyjna

W ramach Biznes Zone pod szyldem IoT North Poland Hub i Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zostanie zorganizowana giełda kooperacyjna. Giełda będzie miała charakter hybrydowy. 29 września spotkania odbywać się będą w tradycyjnej formule stolikowej w miejscu organizacji Blu Game Show 2023, czyli w Hali Łuczniczka. W dniach 2-3 października (czyli już po zakończeniu wydarzenia stacjonarnego) nadal będzie można kontynuować rozmowy biznesowe, ale już w formule online za pośrednictwem platformy B2Match.

GIEŁDA KOOPERACYJNA W RAMACH BLU GAME SHOW 2023 – REJESTRACJA

Dlaczego warto wziąć udział?

Giełda kooperacyjna, to miejsce gdzie możesz:

  • nawiązać nowe kontakty biznesowe,
  • znaleźć nowych dostawców lub klientów,
  • partnerów, którzy pomogą ci rozwinąć technologię lub produkt, nad którymi pracujesz.

W przypadku wydarzenia takiego jak Blu Game Show giełda może stać się także platformą do spotkań dla menedżerów zespołów biorących udział w rozgrywkach z potencjalnymi sponsorami i innymi partnerami zainteresowanymi zaangażowaniem w sektor gamingowy, ze szczególnym uwzględnieniem e-sportu.

Jak skorzystać?

Udział w giełdzie jest możliwy po zarejestrowaniu się przez stronę Blu Game Show 2023 b2b Matchmaking Event:

  1. Po wejściu na stronę wybierz opcję REGISTER (prawy górny róg),
  2. Bezpłatnie utwórz swoje konto imienne,
  3. Uzupełnij dane o firmie, którą reprezentujesz. PAMIĘTAJ! Dodaj informacje o swoich produktach, usługach, potrzebach, projektach itd., które będą widoczne w zakładce Marketplace. To znacznie podniesie atrakcyjność profilu i wpłynie na zainteresowanie potencjalnych partnerów.

Po zweryfikowaniu przez administrator profil zostanie opublikowany i będzie można go znaleźć na stronie giełdy Blu Game Show 2023 b2B Matchmaking event

Umawianie spotkań jest możliwe po zalogowaniu się do swojego profilu i wybraniu opcji Participants. Tam będzie możliwe zaproszenie do rozmowy wybranego uczestnika giełdy kooperacyjnej. Zwróć uwagę na zadeklarowany sposób udziału wybranego do zaproszenia uczestnika. Sprawdź, czy osoba bierze udział w spotkaniach stacjonarnych, czy online.

Blu Game Show Poland 2023 cieszy się zaufaniem najważniejszych instytucji publicznych. Otrzymało Patronaty Ministerstwa Sportu i Turystyki, Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Ich wsparcie świadczy o znaczeniu, jakie Blu Game Show Poland 2023 zdobyło w świecie e-sportu i kultury gamingowej.

Blu Game Show Poland 2023 – informacja prasowa

Inne w tej kategorii

Regionalne Forum Innowacji – 7 listopada 2023r. Regionalne Forum Innowacji – 7 listopada 2023r.
Regionalne Forum Innowacji – 7 listopada 2023r.

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. we współpracy z Samorządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego ma zaszczyt zaprosić do udziału w Regionalnym Forum Innowacji (RFI) w ramach Forum Innowacji, Nauki, Biznesu i Samorządu 2023. Wydarzenie jest organizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Małych i...

VobaTech Conference 2023 VobaTech Conference 2023
VobaTech Conference 2023

Zapraszamy na konferencję VobaTech Conference 2023, której organizatorem jest Partner IoT North Poland Hub – VOBACOM Sp. z o.o. Zanurz się w przyszłość technologii… Zanurz się w przyszłość technologii rozszerzonej rzeczywistości i sztucznej inteligencji podczas VobaTech...

Konferencja „Cyfrowa przyszłość sektora ochrony zdrowia”, 18 X 2023, CKK Jordanki w Toruniu
Konferencja „Cyfrowa przyszłość sektora ochrony zdrowia”, 18 X 2023, CKK Jordanki w Toruniu

Zapraszamy na konferencję „Cyfrowa przyszłość sektora ochrony zdrowia” podsumowującą projekt „Budowa kujawsko-pomorskiego systemu udostępniania elektronicznej dokumentacji medycznej – I Etap”. Organizatorem konferencji jest Wydział Realizacji E-projektów Departamentu Realizacji Projektów Unijnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W...

Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2023 – XV edycja konkursu!
Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2023 – XV edycja konkursu!

Zapraszamy do udział w XV edycji konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw, którego celem jest wyłonienie oraz promowanie innowacyjnych rozwiązań przedsiębiorców i naukowców z województwa kujawsko-pomorskiego. Jeśli masz innowacyjny pomysł lub prowadzisz firmę, która wdraża...