Giełda kooperacyjna w ramach Blu Game Show 2023, 29.09 i 2-3.10.2023

IoT North Poland Hub oraz Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają na giełdę kooperacyjną w ramach Blu Game Show Poland 2023.

Blu Game Show Poland 2023

Zbliża się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń e-sportowych tego roku! W dniach 29-30 września, Bydgoszcz stanie się centrum e-sportu i technologii. Prawdziwe gamingowe widowisko odbędzie się na Hali Sportowo-Widowiskowej Immobile Łuczniczka. Trzecia edycja Blu Game Show Poland jest organizowana przez BluSpace, operatorem wydarzenia jest BluStreamTV Sp. z o.o.

Blu Game Show Poland 2023 to także imponujące expo i liczne strefy tematyczne. Bydgoską Łuczniczkę wypełnią stoiska wystawców z branży IT i nowoczesnych technologii.

Podczas Blu Game Show Poland 2023 pojawi się także Biznes Zone – przestrzeń do networkingu i rozmów biznesowych. W części merytorycznej, dla głodnych wiedzy odbędą się panele dyskusyjne z ekspertami wybranych branż.

Giełda kooperacyjna

W ramach Biznes Zone pod szyldem IoT North Poland Hub i Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zostanie zorganizowana giełda kooperacyjna. Giełda będzie miała charakter hybrydowy. 29 września spotkania odbywać się będą w tradycyjnej formule stolikowej w miejscu organizacji Blu Game Show 2023, czyli w Hali Łuczniczka. W dniach 2-3 października (czyli już po zakończeniu wydarzenia stacjonarnego) nadal będzie można kontynuować rozmowy biznesowe, ale już w formule online za pośrednictwem platformy B2Match.

GIEŁDA KOOPERACYJNA W RAMACH BLU GAME SHOW 2023 – REJESTRACJA

Dlaczego warto wziąć udział?

Giełda kooperacyjna, to miejsce gdzie możesz:

  • nawiązać nowe kontakty biznesowe,
  • znaleźć nowych dostawców lub klientów,
  • partnerów, którzy pomogą ci rozwinąć technologię lub produkt, nad którymi pracujesz.

W przypadku wydarzenia takiego jak Blu Game Show giełda może stać się także platformą do spotkań dla menedżerów zespołów biorących udział w rozgrywkach z potencjalnymi sponsorami i innymi partnerami zainteresowanymi zaangażowaniem w sektor gamingowy, ze szczególnym uwzględnieniem e-sportu.

Jak skorzystać?

Udział w giełdzie jest możliwy po zarejestrowaniu się przez stronę Blu Game Show 2023 b2b Matchmaking Event:

  1. Po wejściu na stronę wybierz opcję REGISTER (prawy górny róg),
  2. Bezpłatnie utwórz swoje konto imienne,
  3. Uzupełnij dane o firmie, którą reprezentujesz. PAMIĘTAJ! Dodaj informacje o swoich produktach, usługach, potrzebach, projektach itd., które będą widoczne w zakładce Marketplace. To znacznie podniesie atrakcyjność profilu i wpłynie na zainteresowanie potencjalnych partnerów.

Po zweryfikowaniu przez administrator profil zostanie opublikowany i będzie można go znaleźć na stronie giełdy Blu Game Show 2023 b2B Matchmaking event

Umawianie spotkań jest możliwe po zalogowaniu się do swojego profilu i wybraniu opcji Participants. Tam będzie możliwe zaproszenie do rozmowy wybranego uczestnika giełdy kooperacyjnej. Zwróć uwagę na zadeklarowany sposób udziału wybranego do zaproszenia uczestnika. Sprawdź, czy osoba bierze udział w spotkaniach stacjonarnych, czy online.

Blu Game Show Poland 2023 cieszy się zaufaniem najważniejszych instytucji publicznych. Otrzymało Patronaty Ministerstwa Sportu i Turystyki, Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Ich wsparcie świadczy o znaczeniu, jakie Blu Game Show Poland 2023 zdobyło w świecie e-sportu i kultury gamingowej.

Blu Game Show Poland 2023 – informacja prasowa

Inne w tej kategorii

Giełda kooperacyjna w ramach Blu Game Show 2023, 29.09 i 2-3.10.2023 Giełda kooperacyjna w ramach Blu Game Show 2023, 29.09 i 2-3.10.2023
Giełda kooperacyjna w ramach Blu Game Show 2023, 29.09 i 2-3.10.2023

IoT North Poland Hub oraz Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają na giełdę kooperacyjną w ramach Blu Game Show Poland 2023. Blu Game Show Poland 2023 Zbliża się jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń e-sportowych tego...

Local Robots Day, 20 kwietnia 2023
Local Robots Day, 20 kwietnia 2023

Bydgoski Klaster Przemysłowy Dolina Narzędziowa i Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszają w dniu 20 kwietnia na kolejną edycję Local Robots Day. Local Robots Day, to kolejne wydarzenie promujące robotyzację procesów produkcyjnych organizowane w ramach...

1,3 mld euro z Programu Cyfrowa Europa na transformację i bezpieczeństwo w latach 2023-2024
1,3 mld euro z Programu Cyfrowa Europa na transformację i bezpieczeństwo w latach 2023-2024

Europa Cyfrowa to pierwszy program, którego celem jest jest zbliżanie cyfrowych technologii do społeczeństwa i biznesu. Dzięki całkowitemu budżetowi w wysokości 7 mld euro w latach 2021-2027 zapewni przyspieszenie transformacji cyfrowej w wymiarze społecznym i...

B-Resilient – zrównoważony rozwój i cyfryzacja w sektorze rolno-spożywczym
B-Resilient – zrównoważony rozwój i cyfryzacja w sektorze rolno-spożywczym

Projekt B-Resilient odblokuje rozwój innowacyjnych łańcuchów wartości rolno-spożywczych pochodzenia biologicznego. W ramach B-Resilient zaplanowano pakiet działań wspierających MŚP z sektora przetwórstwa żywności w zakresie zwiększenia odporności. Ma to nastąpić dzięki optymalnemu wykorzystaniu biomasy i odpowiednim...