11 września

08:00

HxGN LOCAL Konferencja Scanning – Reverse Engineering w praktyce

Jeden z partnerów IoT North Poland Hub – firma Hexagon Manufacturing Intelligence wraz z firmą VeraShape (eksluzywnym dystrybutorem oprogramowania Hexagon m.i. takich modułów jak EdgeCam, VISI, WOKRKNC) organizuje wkrótce Konferencję dotyczącą Skaningu i Reverse Engineeringu w praktyce. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 września 2019r. w Krakowie przy ulicy Ciepłowniczej 23.

W trakcie konferencji poznacie rozwiązania, które Hexagon Manufacturing Intelliegnce oferuje w zakresie skanowania, inżynierii odwrotnej i weryfikacji powierzchni za pomocą wielu technologii sprzętowych i programowych. Uczestnicy będą mieli również możliwość obsługi prezentowanych urządzeń oraz sprawdzenia praktycznych możliwości w/w modułów oprogramowania.

W imieniu naszego partnera serdecznie zapraszamy na Konferencję! By wziąć w niej udział wystarczy zarejestrować się tutaj lub po kliknięciu przycisku „Weź udział”.

kolejne wydarzenia

Gospodarka 4.0 w obliczu kryzysu. RFI/FPA 2020 Gospodarka 4.0 w obliczu kryzysu. RFI/FPA 2020
Gospodarka 4.0 w obliczu kryzysu. RFI/FPA 2020
Bezpłatny webinar: Gotowe rozwiązanie do obsługi maszyn CNC z robotem współpracującym bez integracji Bezpłatny webinar: Gotowe rozwiązanie do obsługi maszyn CNC z robotem współpracującym bez integracji
Bezpłatny webinar: Gotowe rozwiązanie do obsługi maszyn CNC z robotem współpracującym bez integracji
Weź udział
Harmonogram realizacji projektu INforM Harmonogram realizacji projektu INforM
Harmonogram realizacji projektu INforM
Sopot, 15 października- 360 degree of low-power Sopot, 15 października- 360 degree of low-power
Sopot, 15 października- 360 degree of low-power
Weź udział
HxGN LOCAL Konferencja Scanning – Reverse Engineering w praktyce HxGN LOCAL Konferencja Scanning – Reverse Engineering w praktyce
HxGN LOCAL Konferencja Scanning – Reverse Engineering w praktyce
Weź udział