8 lutego

04:43

Jak zredukować zużycie energii w Twojej firmie? Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii 2021 w Kujawsko-Pomorskiem, webinarium, 26.10.2021 r.

W dniach 25–29 października odbędzie się największe wydarzenie poświęcone OZE i efektywnemu wykorzystaniu energii w Europie pod nazwą Tydzień Zrównoważonej Energii UE (EUSEW), organizowane przez Komisję Europejską. Podejmując inicjatywę KE, 26 października br. zapraszamy na webinar „Jak zredukować zużycie energii w Twojej firmie? Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii 2021 w Kujawsko-Pomorskiem” w formie warsztatów, skierowany przede wszystkim do przedsiębiorców sektora MŚP z regionu Pomorza i Kujaw.

Jeśli Twoja praca wspiera ekonomię opartą na czystej, bezpiecznej i wydajnej energii, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Termin: 26 października 2021 r. godz. 10.00-14.00

Formuła wydarzenia: online

Wzorem ubiegłorocznej edycji,  EUSEW 2021 odbędzie się wyłącznie w formule online i zrealizowany zostanie pod hasłem: „W kierunku 2030: Przekształcenie europejskiego systemu energetycznego”.

Czego można będzie się dowiedzieć?

  • przedstawione zostaną praktyczne narzędzia dla MŚP służące poprawie efektywności energetycznej;
  • omówimy jak zredukować zużycie energii w sektorze MŚP już dziś oraz jakie działania w tym zakresie będą konieczne w przyszłości.

Prelegenci:

Wojciech Stańczyk, specjalista w Dziale Projektów i Ekspertyz Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. Absolwent wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Prowadzi i realizuje zadania w międzynarodowych i krajowych projektach m.in. z zakresu efektywności energetycznej w tym systemów wsparcia i wdrażania postanowień unijnych dyrektyw.

Mariusz Stawiński, dyrektor handlowy, Solwena Sp. z o.o. Menedżer, który harmonijnie łączy wieloletnie doświadczenie menedżerskie, zdobywane w obszarach dystrybucji, marketingu i R&D w branżach wysokospecjalistycznych produktów technicznych, IT oraz związanych z nimi usług. Entuzjasta nowych technologii i ich wykorzystania w celu poprawy efektywności i komfortu życia. Jako dyrektor handlowy w Spółce Solwena kompleksowo zajmuje się zagadnieniami handlowymi, nawiązywaniem współpracy z odbiorcami, budowaniem sieci partnerskiej i szeroko pojętą komunikacją marketingową oraz promowaniem idei ograniczania energii z wykorzystaniem rozwiązań IoT, integracji z urządzaniami automatyki, a także zmiany nawyków przedsiębiorstw MŚP zawiązanych ze zużywaną energią.

EUSEW – sesje organizowane przez KE

Sesje organizowane przez Komisję Europejską koncentrować będą się na kwestiach związanych ze zrównoważoną energią, omówione zostaną nowe cele polityki UE, najlepsze praktyki i pomysły dotyczące zrównoważonej energii.

Więcej informacji na stronie Komisji Europejskiej: EUSEW

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.

Webinar zostanie zorganizowany na platformie MS Teams.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

PROGRAM 

ZAPRASZAMY!

kolejne wydarzenia

Innowacyjne rozwiązania w edukacji Innowacyjne rozwiązania w edukacji
Innowacyjne rozwiązania w edukacji